09.02.2019: WinterCamp2019. Ferie z 4Active.

Godzina: 8.30

Tegoroczne ferie spędzimy w Tatrach. Zapraszamy wszystkie Dzieciaki na tydzień białego szaleństwa pod okiem ich ulubionych instruktorów. Szkolenie narciarskie nastawione na naukę i doskonalenie umiejętności narciarskich i snowboardowych odbywać się będzie w nowej Stacji Narciarskiej Suche, położonej w uroczym zakątku Podhala. kontakt: +48606459705

16.02.2019: Wczasy rodzinne we Włoszech. Val di Sole.

Godzina: 8.30

Zapraszamy na aktywne czasy do przepięknej Doliny Słońca we Włoszech. W tym roku proponujemy zakwaterowanie w Hotelu Biancaneve*** , który położony jest w malowniczej miejscowości Cogolo di Pejo na wysokości 1200 m n.p.m. u podnóża Parku Narodowego Stelvio. Pyszna włoska kuchnia. Szkolenia snowboardowo-narciarskie dla przedszkolaków, dzieci i dorosłych. Polskojęzyczne animacje na stoku i w Hotelu. Bardzo bogaty program wyjazdu. Specjalne ceny zniżkowe na skipassy, dzieci do 8 lat skipass gratis. Kontakt: 606459705

17.11.2018: Sobota w Łokietkowie - spotkanie Andrzejkowe

Godzina: 15:00

Drodzy Państwo, Zapraszamy na sobotnie zabawy z Panią Asią i Panią Ewą :) Dzieciom proponujemy dwie godzinki doskonałej i twórczej zabawy, a Rodzicom.. w zależności od preferencji: dwie godzinki relaksu, dwie godzinki spokojnego sprzątania albo dwie godzinki szału zakupowego ;) 17 listopada zapraszamy na kolejne z cyklu sobotnich spotkań łokietkowych dla Dzieci. Tym razem spotykamy się w krainie andrzejkowych czarów, tajemnic i wróżb :) Wyjątkowo zaczynamy popołudniową porą, by nastrój sprzyjał Naszym zabawom i zagadkom:) Będą klucze, labirynty, ukryte w ciasteczkach wróżby, tajemnicze zadania ... i oczywiście mnóstwo pachnącego, pszczelego wosku !!! Ciekawe co z niego wyczarujemy? Zapraszamy na 2 godziny wspólnej zabawy w Łokietkowie! Spotykamy się 17 listopada o godzinie 15:00. Czekamy na Państwa zgłoszenia do środy, 14 listopada. Koszt: 40zł/os. Minimalna ilość zgłoszeń będąca warunkiem do zorganizowania sobotnich zabaw to 15 osób.

29.11.2018: MASAŻ SHANTALA

Godzina: 17:30

"Łokietkowo" w ramach jesiennych spotkań zaprasza chętnych rodziców i dzieci.Pani Ada jako wychowawca grupy Chochliki oraz mama chętnie podzieli się swoim zamiłowaniem i wiedzą na temat techniki relaksacji jaką można dać swojemu dziecku poprzez masaż Shantala. Na spotkaniu będzie prezentowany podstawowy instruktaż tej metody. Celem spotkania jest okazja do rozmów na temat wyciszania ,uspokajania dzieci za pomocą rodzicielskiego dotyku , muzyki, bliskości oraz nauka wybranych elementów masażu podstawowego Shantala.

22.12.2018: Sobota w Łokietkowie - spotkanie świąteczne

Godzina: 11:00

Szczegóły wkrótce

31.12.2018: Bal Sylwestrowy dla dzieci

Godzina: 19:00

Drodzy Rodzice, Całkiem niedawno wyciągaliśmy ze skrzynki Wasze pocztówki z pozdrowieniami wakacyjnymi. Dziś liście szeleszczą Nam pod nogami w czasie spaceru, z drzew spadły już kasztany i żołędzie, wiewiórki zbierają orzechy, a niedźwiedzie ? szykują się do zimowego snu ;) Tak, tak Drodzy Państwo ? zima coraz bliżej ! Zima to mroźne powietrze, zabawy na śniegu, święta ? I witanie Nowego Roku :) Chcemy zaproponować Państwa Dzieciom BAL SYLWESTROWY ! Rodzice będą mogli calutką noc (lub jak Kopciuszek ? do północy ? w zależności od preferencji i wybranej oferty ;)) szaleć w gronie Przyjaciół i Rodziny podczas gdy Dzieci będą się bawić, śpiewać, tańczyć ? a potem słodko spać ? w przedszkolu lub w samochodzie ? w czasie powrotu do domu :) Wszystko to pod profesjonalną opieką Pań Przedszkolanek ! Mamy dla Państwa dwie propozycje: I Bal Sylwestrowy z odpowiednio dobranym sylwestrowym menu oraz mnóstwem atrakcji (więcej informacji na temat planowanych zabaw wyślemy Państwu w pierwszych dniach grudnia) ? BEZ NOCOWANIA. Zaczynamy 31 grudnia o godzinie 19, kończymy 1 stycznia o godzinie 00:30. Koszt udziału Dziecka w imprezie: 180 zł. II Bal Sylwestrowy z odpowiednio dobranym sylwestrowym menu oraz mnóstwem atrakcji (więcej informacji na temat planowanych zabaw wyślemy Państwu w pierwszych dniach grudnia) ? Z NOCOWANIEM. Zaczynamy 31 grudnia o godzinie 19, kończymy 1 stycznia - śniadaniem. Odbiór Dzieci w godzinach 8:00-9:00. Koszt udziału Dziecka w imprezie: 200 zł. Warunkiem zorganizowania DZIECIĘCEGO BALU SYLWESTROWEGO jest ilość zgłoszeń. Nasze minimum to 15 osób. Wszystkich Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia przez stronę www.lokietkowo.pl oraz wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł do końca listopada br. Jeśli bal się nie odbędzie ? zaliczki będą zwracane. Pozdrawiamy i zapraszamy !!!

Ilość Wolnych Miejsc:

Nadchodzące Wydarzenia:

 • 09

  Luty

  WinterCamp2019. Ferie z...

 • 16

  Luty

  Wczasy rodzinne we...

 • 31

  Grudzień

  Bal Sylwestrowy dla dzieci

 • 17

  Listopad

  Sobota w Łokietkowie -...

 • 22

  Grudzień

  Sobota w Łokietkowie -...

Pytania? Pytaj...